• 08:00 - 18:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Hızlı Nakliye Teklifi

Teklif İste butonuna tıklayarak formu doldurun ilgili departmandaki konusunda uzaman ekip arkadaşlarımız hemen yükünüz ile ilgili sizlere dönüş yapsın.

Teklif İste

Kısaca Biz

Firmaların lojistik gereksinimlerine en hızlı ve pratik şekilde cevap vermek amacı ile 2006 yılında kurulduk.

Hakkımızda

Fuar Taşımacaılığı Hizmetimiz

Fuar Taşımacılığı Fuar organizasyonları karmaşık ve dinamik süreçlerdir. Bu süreçlerdeki lojistik işlemleri de uzmanlık, hız ve iyi bir planlama gerektirmektedir.

Fuar taşıması hazırlıkları ülkeden ülkeye belli oranda farklılık gösterebildiği gibi, aynı fuara katılan benzer nitelikteki firmaların ihtiyaçları da birbirinden değişik olabilmektedir. Bu faktörler, gerek evrak gerekse paketleme konularındaki hazırlık aşamalarının önemini daha da artırmaktadır ve her bir katılımcı firmaya ihtiyaçları doğrultusunda özel hizmet sunulması gerektirmektedir.

Mayla Lojistik, firmanızın katılacağı yurt içi ve yurt dışı fuar, kongre, seminer vb. etkinliklerde, lojistik süreçlerinin her aşamasını üstlenmekte, organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.

Fuar Lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle Mayla Lojistik, yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarınızda aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır;

  • En uygun taşıma moduyla nakliyenin sağlanması (Kara, Deniz ve Hava)
  • Gümrükleme (Yurt içi ve yurt dışı), Ata karne hizmetleri
  • Fuar alanında indirme, yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri
  • Paketleme ve depolama hizmetleri
  • Nakliye Yaptığımız Ülkeler?
    • Almanya, Hollanda, Bosna Hersek, Özbekistan, Polonya, Yunanistan, Sirbistan, Azerbaycan, Kazakistan, Amerika Birlesik Devletleri, Avusturya, BAE, Belarus, Çin, İtalya, Almanya, Belcika, Banglades, Birlesik Arap Emirligi, Bolivya, Burkina Faso, Cezayir, Çin, Endonezya, Gambia, Gana, Guney Afrika, Hindistan, Fas, Cezayir

100% Memnuniyet

Taşımalarımızda memnuniyet Mayla Global Lojistik Ltd. Şti. için birinci önceliğimizdir.

Tecrübe ve Kalite

Mayla Global Lojistik Ltd. Şti. tecrübeli ekibi ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

7/24 Hizmet

Her türlü lojistik konuda bize ulaşabilirsiniz. 7/24 çözüm ortağınızız.